Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

 

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 

Dostępność produktów

 

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów trudno dostępnych). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

 

Forma płatności

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

TORBA BORBA EDU SHOP

ING BANK:  42 1050 1025 1000 0097 0461 1392

Prosimy w tytule o podanie numeru zamówienia.

W najbliższej przyszłości planujemy uruchomienie płatności elektronicznej - najbardziej wygodnego i bardzo szybkiego sposobu realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo

 

 

Forma dostawy

 

Firma kurierska Pocztex 48 umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.

Koszt dostawy: 14.49 pln

Paczkomaty InPost : zazwyczaj dostarcza przesyłki w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych. 

Koszt dostawy: 12.49 pln. 

Dostawa bezpłatna: opcja dostępna przy zakupie plików pdf i okresowych promocjach oraz kodach rabatowych.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl